Medewerkers

Directie

Olav Heurkens

DIRECTIE SALES

0475 32 22 99

olav.heurkens@autoheurkens.nl

Niels Heurkens

DIRECTIE AFTER SALES

0495 580 700

niels.heurkens@autoheurkens.nl

Sales

Erwin Smid

VERKOOPLEIDER

0475 32 22 99

erwin.smid@autoheurkens.nl

Patrick Pruijmboom

SALES WEERT

0495 580 707

patrick.pruijmboom@autoheurkens.nl

Wayne Woodruff

SALES WEERT

0495 580 705

wayne.woodruff@autoheurkens.nl

Joey van Bergen

SALES ROERMOND

0475 370 206

joey.van.bergen@autoheurkens.nl

Arno Verschueren

SALES ROERMOND

0475 370 203

arno.verschueren@autoheurkens.nl

Erik Reijnders

SALES ECHT

0475 370 202

erik.reijnders@autoheurkens.nl

Bart Schmitz

ACCOUNTMANAGER ZAKELIJKE MARKT

06 125 639 04

bart.schmitz@autoheurkens.nl

Niels Heurkens

ACCOUNTMANAGER ZAKELIJKE MARKT

0495 580 700

niels.heurkens@autoheurkens.nl

Aftersales

Hans Oosterveen

AFTERSALES MANAGER WEERT

0495 580 700

hans.oosterveen@autoheurkens.nl

Ruud Janssen

AFTERSALES MANAGER ROERMOND

0475 322 299

ruud.janssen@autoheurkens.nl

Marco van Knippenberg

SERVICE ADVISEUR WEERT

0495 580 700

marco.van.knippenberg@autoheurkens.nl

Sander van Boxtel

SERVICE ADVISEUR WEERT

0495 580 700

sander.van.boxtel@autoheurkens.nl

Harry Heynen

SERVICE ADVISEUR ROERMOND

0475 322 299

harry.heynen@autoheurkens.nl

Theo Wijnhoven

SERVICE ADVISEUR ROERMOND

0475 322 299

theo.wijnhoven@autoheurkens.nl

Ron Mertens

SERVICE ADVISEUR ECHT

0475 481 250

ron.mertens@autoheurkens.nl

Peter Niëns

PARTS MANAGER WEERT

0495 580 702

peter.niens@autoheurkens.nl

Gerard Vaes

PARTS MANAGER ROERMOND

0475 370 222

gerard.vaes@autoheurkens.nl

Acties Voorraad Werkplaatsafspraak Contact
HomeRenaultMedewerkers