Medewerkers sales

Een team van deskundige verkoopadviseurs staat voor u klaar. Onze verkoopadviseurs helpen u vrijblijvend bij het maken van een keuze.

Weert / Roermond / Echt
Directie Sales

Olav Heurkens
0475-322299
olav.heurkens@autoheurkens.nl

Weert / Roermond / Echt
Verkoopleider

Erwin Smid
06-53753033
erwin.smid@autoheurkens.nl

Weert
Verkoopadviseur

Patrick Pruijmboom
0495-580700
patrick.pruijmboom@autoheurkens.nl

 

Weert
Verkoopadviseur

Wayne Woodruff
0495-580700
wayne.woodruff@autoheurkens.nl

 

Roermond
Verkoopadviseur

Tom van den Heuvel
0475-370203
tom.van.den.heuvel@autoheurkens.nl

IMG_0372

Roermond
Verkoopadviseur

Martin Wolters
0475-370206
martin.wolters@autoheurkens.nl

Echt
Verkoopadviseur

Erik Reijnders
0475-481250
erik.reijnders@autoheurkens.nl

Weert/Roermond/Echt
Accountmanager Zakelijk

Bart Schmitz
06-12563904
bart.schmitz@autoheurkens.nl

 

Weert/Roermond/Echt
Accountmanager Zakelijk

Niels Heurkens
0495-580700
niels.heurkens@autoheurkens.nl

 


©2015 Auto Heurkens
Webdesign: Webton.nl